توصیه‌هایی برای انتخاب کفش اسکیت

 اسکیت رشته ورزشی است که سبک‌های مختلفی دارد از جمله اسکیت نمایشی، اسکیت سرعت، اسکیت رولر، اسکیت جاده‌ای و غیره . همچنین می‌توان از اسکیت به طور تفریحی استفاده کرد، اما خریدن کفش اسکیت نیازمند دقت است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تجهیزات ورزشی مناسب، استاندارد و حرفه‌ای از ارکان اصولی تمام رشته‌هاست. هرچند در برخی رشته‌ها این مساله شاید اهمیت کم‌تری داشته باشد، اما اسکیت از جمله رشته‌هاست که خرید کفش مناسب برای آن اهمیت زیادی دارد. پایگاه اینترنتی "Utile" توصیه‌هایی برای خرید کفش اسکیت منتشر کرده است:

بررسی بودجه خود، دسته بندی اسکیت‌هایی که دوست دارید، بررسی کارآمد بودن آنها و امتحان کردن آنها در فروشگاه، گام‌هایی برای خرید اسکیت هستند.

اسکیت ورزشی هیجان انگیز است که محبوبیت آن روز به روز بیشتر می‌شود. گشتن در حالی که اسکیت به پا دارید، سرگرم کننده است. اسکیت را می‌توان هم برای تمرین این ورزش و هم برای جابجایی راحت‌تر خرید.

* انتخاب نوع اسکیت:

این مهم‌ترین گام برای خرید اسکیت است. می‌توانید اسکیت‌ها را در گروه‌های زیر دسته بندی کنید. اسکیت تفریحی، اسکیت چالشی، اسکیت چار چرخ و فری راید.

با دسته بندی اسکیت‌ها و خرید بهینه‌تر می‌توانید بهتر از بازی اسکیت خود لذت ببرید. از جدول قیمت‌ها برای انتخاب خود استفاده کنید. هر مدل اسکیت قیمت خاصی دارد، با استفاده از جدول می‌توانید اسکیتی که مناسب شماست به راحتی انتخاب کنید.

سپس برندهای خوب مانند Rollerblade ، k2 و salomon را جست‌وجو کنید و خصوصیت آنها را با هم مقایسه کنید. باید مدل‌های زیادی از اسکیت‌ها را قبل از خرید امتحان کنید. اسکیت‌ها فرم‌های مختلفی دارند که بر قدرت و نیرویی که اسکیت باز وارد می‌کند تاثیر دارند.

اسکیت‌هایی که قیمت مناسب‌تر دارند خریداری کنید. خیلی از افراد اسکیت‌های می خرند که یک روز از آن استفاده می‌کنند ، سپس آن را در انبار می‌گذراند. بنابراین بهتر است ابتدا از اسکیت‌هایی با قیمت مناسب تر استفاده کنید.

به سایت‌های که راجع به تعمیر اسکیت هستند مراجعه کنید. به علاوه مطمئن شوید که اسکیت سالم است و سپس آن را بخرید.

بازرگانی مسعود نیک مهر مفتخر هست بهترین بوت های تخصصی اسکیت سرعت را در اختیار ورزشکاران و و علاقه مندان به اسکیت ارائه نماید.

بازرگانی مسعود نیکمهر

تنها نمایندگی رسمی اسکیت سی تی ران در ایران

ارائه دهنده کلیه لوازم و تجهیزات اسکیت سرعت برای حرفه ای ها

نحوه خرید و سفارش

 • ثبت سفارش اسکیت
 • رویه های ارسال سفارش
 • شیوه های پرداخت
 • معرفی محصولات
     
     
   

محصولات نیکی بازار

 • بوت های سی تی ران
 • کاستوم های سی تی ران
 • فریم های سرعت
 • چرخ های MPC
 • پوشاک و البسه

Who's Online

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم